zavřít

Tahová strategie Ascension to the Throne

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Navštěvujete-li naše stránky méně než rok, pak toho nejspíš o připravované tahové strategii Ascension to the Throne mnoho nevíte.

Tento titul, který si dnes můžeme opět připomenout díky nadílce nových screenshotů v naší galerii a novému "gameplay" videu na oficiálních stránkách, vzniká v dílnách studia DVS pro ruskou společnost 1C, která se jej chystá vypustit na pulty ještě letos. Hry se dočkáte rovněž u v ČR a SR, a to pod hlavičkou Cenegy někdy v prvním čtvrtletí příštího roku.


Jak už bylo řečeno výše, Ascension to the Throne je především tahovou strategií, ale najdete v ní také prvky RPG. Její děj se odehrává ve fantasy světě, který vašemu hrdinovi přichystá na jeho cestě ke královské koruně pěknou řádku překážek a testů. Tahové budou bitvy, pohyb po herním světě bude probíhat v reálném čase a cestovat jím půjde zcela volně a bez omezení nějakými misemi nebo něčím podobným.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.