zavřít

Sword of the Stars - když to táhne ke hvězdám

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Začátkem léta (v červnu) se v případě, že rádi brázdíte nekonečnem Vesmíru, můžete těšit na novou 3D vesmírnou strategii s názvem Sword of the Stars vývojářského týmu Kerberos Productions a vydavatelské společnosti Lighthouse Interactive.

Mimochodem, abyste byli v obraze, studio Kerberos založili bývalí zaměstnanci týmu Barking Dog Studios, který má na svém kontě strategie Homeworld: Cataclysm a Treasure Planet: Battle at Procyon. Barking Dog jinak později zakoupila společnost Rockstar a ti, kteří tam zůstali, tak nyní pracují na hře Bully. Sword of the Stars dnes obohatila naši galerii o balík nových ukázek. Na oficiálních stránkách byste našli i nové video někdy ze začátku dubna.


Sword of the Stars kombinuje prvky real-time i tahové. Tahově je pojato plánování a budování říše (to zahrnuje mj. stavbu lodí, kolonizování planet či výzkum nových technologií), zatímco k soubojům bude docházet v reálném čase. Příběh hry sahá do daleké budoucnosti. Lidstvo v ní už expandovalo do celé sluneční soustavy a jak se tak rozpíná dále, narazí i na tři další civilizace. Podle preview na stránkách Firingsquad jde o ambiciózní projekt s dobrým potenciálem a jedním z jeho zajímavých aspektů je prý právě to, že všechny čtyři rasy (kromě lidí to budou hmyzoidní Hiverové, ještěrovití Tarkové a vodomilní Liirové) poskytují různý herní zážitek. Už například způsob cestování na vzdálená místa se u každé z nich značně liší. narozdíl od mnohých her svého žánru vám tato nabídne navíc ještě ve strategické části místo 2D mapy mapu 3D, takže si budete mít možnost herní galaxii prohlédnout z kteréhokoliv úhlu a v různém přiblížení.
zdroj: PR, FS

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.