Světelné souboje v Jedi Knight: Jedi Academy
zdroj: tisková zpráva

Světelné souboje v Jedi Knight: Jedi Academy

31. 7. 2003 17:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Fanouškové Hvězdných válek si určitě nenechají ujít ani nadcházející pokračování série akčních titulů Jedi Knight - Jedi Academy, jehož vydání očekáváme někdy na podzim (možná už v září).

Než se vám tento titul ovšem dostane do rukou, ještě to nějaký čas potrvá, a tak se do svého oblíbeného světa podívejte alespoň prostřednictvím naší galerie, kam dnes přibylo několik nových screenshotů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Jednou z největších změn, které vás v této hře čekají, je to, že zde neztvárníte roli Kylea Katarna, ale jiné postavy - jménem Jaden Korr, což je nový žák/žákyně Skywalkerovy akademie Jediů. Kyle se nicméně ve hře sem tam také objeví a v některých misích se k vám dokonce i připojí. Další novinkou bude na FPS skutečně dost velká volnost při sestavování hlavního hrdiny. Jak bylo naznačeno výše, Jaden bude moci být rodu mužského i ženského a také volba rasy, tváře, oděvu, aj. bude na vás. Titul staví na akci a té bude ve hře více než dost.

Při soubojích se světelnými meči budete moci pozorovat nějaká vylepšení. Nejdříve budete rádi, když zvládnete umění boje s jedním, ale v průběhu hry se dostanete také ke dvěma a nakonec i k oblíbenému oboustrannému. Jedi Academy vás navíc naučí řadě různých speciálních bojových pohybů. Změna oproti předchozím hrám spočívá i ve struktuře misí, které budou tentokrát nelineární. Jinak arzenál zbraní bude vesměs stejný jako v Jedi Knight II, na kterou Jedi Academy navazuje s několikaletým odstupem. Pokud jde o grafiku, vývojáři staví stále na Quake III enginu, avšak s některými drobnostmi si přeci jen dali tu práci. Multiplayer se bude pyšnit jedním "siege" módem navíc.
zdroj: GameSpy

ko

Nejnovější články