zavřít

Supremacy: Four Paths to Power k dispozici

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Supremacy: Four Paths to Power vývojářského týmu Black Hammer je od dnešního dne k dostání.

Oznámila to dnes společnost Matrix Games, na jejíchž stránkách si tuto tahovou sci-fi strategii můžete zakoupit. Na výběr přitom máte dvě varianty - buďto si hru stáhnete v digitální podobě a zaplatíte "pouhých" 24,99 dolarů, anebo si ji objednáte na CD, což vás bude stát 34,99 dolarů. Hratelné demo této hry vám bohužel nabídnout nemůžeme a ani není jisté, zda bude vůbec někdy vydáno. V naší galerii však jsou dnes k vidění další nové ukázky.


Supremacy: Four Paths to Power má být skutečnou výzvou a testem schopností pro všechny příznivce sci-fi strategií.Vaším základním jměním bude jedna planeta, loď a plán na ovládnutí celé galaxie, ve které se však zdaleka nenacházíte sami. K tomuto cíli budete moci využít všechny dostupné prostředky, včetně špionáže, diplomacie, ekonomiky i síly.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.