zavřít

Sudden Strike III: Arms for Victory odložena, média

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nové oficiální stránky, screenshoty a filmeček - to všechno nyní čeká na vyznavače válečné strategické série Sudden Strike studia Fireglow, a zejména pak na čekatele na její třetí díl s názvem Sudden Strike III: Arms of Victory.

Ale nejen to. Pokud máte chuť a čas, můžete si z oné homepage stáhnout také dvě minihry zdarma, které tam Fireglow přibalila coby vánoční dárek.


Jinak, Sudden Strike: Arms of Victory má vyjít až příští rok v létě. Konkrétně prý koncem července, takže spíš počítejte v srpnu. Jak se zdá, došlo tedy k odkladu vydání, a to údajně z důvodu komplexnosti hry a potřeby ji pořádně vyvážit a doladit. Těšit se můžete na čtyři kampaně, z nichž dvě se budou odehrávat v oblasti Pacifiku a druhé dvě v Evropě. Zaválčíte si tedy na zemi, na vodě i ve vzduchu. K dispozici budou tisíce jednotek, velké mapy, přívětivý uživatelský interface, schopná AI a v neposlední řadě i pěknější grafika podpořená novým enginem.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.