zavřít

Strategie Noble Armada vyjde koncem roku

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Strastiplnou cestu musejí některé hry urazit, než se nakonec dostanou do rukou svých příznivců.

zdroj: Archiv

Některé mají dokonce i tolik smůly, že k jejich vydání nikdy nedojde. Holistic Design se už poměrně dlouhou dobu piplají se svou novou strategicko-akční hrou s prvky RPG, založenou na jakési stejnojmenné stolní hře s miniaturními vesmírnými loděmi. V roce 2000 se jim dokonce podařilo vydat hratelné demo této hry, ale poté byl vývoj zastaven a jakoby se po jejich Noble Armada slehla zem.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Nyní se z ničehož nic najednou díky Matrix Games objevily pravděpodobně jediné tři obrázky a informace, že by se tento vesmírný hybrid měl objevit letos na podzim, eventuelně na konci roku. Noble Armada bude obsahovat vše, co by správná strategie a navíc ještě vesmírná obsahovat měla. Tzn. máte-li chuť objevovat ve vesmíru nové světy, obchodovat a hlavně také vést kosmické války, jste na správné adrese. Do začátku obdržíte svůj vlastní koráb s posádkou, několik zbraní a pár peněz. S tím se pak pokusíte v drsných konkurenčních podmínkách přežít a zvětšovat svou armádu, tím pádem i sílu a bohatství. Jakou cestou k tomu všemu dojdete je ale Váš problém. Buď se pokusíte vyčistit vesmír od pirátů, anebo se pirátem přímo stanete.
zdroj: Gamespot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.