zavřít

Stránky pro Earth 2160 a přírůstky v galerii

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Earth 2160 je dalším pokračováním oblíbené strategické série vývojářského studia Reality Pump.

Společnost Zuxxez Entertainment, která bude hru snad ještě do konce letošního roku vydávat, nahradila konečně už původní teaser na adrese www.earth2160.com oficiálními stránkami se vším, co takové stránky obvykle nabízejí a spolu s tím vypustila také pětici nových obrázků, na jejichž prohlédnutí vás tímto zveme do naší galerie.


nové obrázkykompletní galerie

V Earth 2160 se vám mají ve čtyřech single-playerových kampaních po sedmi misích představit čtyři hratelné frakce, které budou disponovat rozdílnými technologiemi i možnostmi. Vedle kampaní bude hra obsahovat také "Skirmish" mód o 10 mapách a multiplayer se čtyřmi herními módy a opět 10 mapami. Zajímají-li vás další podrobnosti, přečtěte si rozhovor s vývojáři, který jsme vám přinesli v polovině září. V sekci downloadů je kromě toho také trailer uvolněný během výstavy Game Convention.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.