zavřít

Starsky & Hutch - sedmdesátá léta na PC

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jedním z nejoblíbenějších televizních pořadů s policejní tématikou v Americe sedmdesátých let byl bezpochyby Starsky and Hutch.

Dvojka detektivů David Starsky, kterého hrál Paul Michael Glaser, a Ken "Hutch" Hutchinson (David Soul), řešila své případy vždy se stylem a elegancí plus nechyběly ani typické automobilové honičky. V souvislosti s chystaným uvedením stejnojmenného filmu do kin příští rok vyhrabali dávno populární téma i Empire Interactive.

S nejvyšší pravděpodobností půjde o titul ve stylu Mafie či ještě lépe Grand Theft Auto III, což jsme už konstatovali v závislosti na podobnosti screenshotů při oznámení hry před pár týdny na ECTS. Jako hlavní prioritu autoři z Minds Eye hned po hratelnosti označili atmosféru sedmdesátých až osmdesátých let, kterou by do hry rádi naplno dostali. O to samé se nyní shodou okolností snaží i Rockstar Games s čtvrtým pokračováním GTA: Vice City (oficiálně zatím pouze pro PS2). O kvalitách této chystané hry ledacos napoví první videoukázka (9 MB, DivX) v délce půldruhé minuty, kterou natočili redaktoři CVG na kameru na veletrhu ECTS v Londýně.

Co se týče úkolů ve hře, dočkáme se standardních přestřelek se zloději a závodů v ulicích města Bay City. Naši hrdinové se však budou muset potýkat i s korupcí či vypátrat únosce. Podobně jako kdysi seriál, i hra bude mít tři hlavní části (série), každou rozdělenou do šesti epizod. Přestože příběh nebude na originálu závislý, fanouškové jistě drobné paralely rozpoznají. Další důležitý prvek - vzájemné vztahy mezi oběma aktéry - by měly být patrné i ze hry a budou podtrhovány mnoha dialogy.

Skórovací systém bude mixem splněných úkolů, a také způsobu, jakým jste je provedli. Ve hře nalezneme tzv. Viewers rating (něco podobného pan Železný rád ukazuje ve svém pořadu) a body budou přibývat nejen za samotné splnění, ale také za to, jak moc by se virtuálním divákům taková epizoda ze seriálu líbila. Kombinací obojího dostaneme výsledek, který buď bude stačit k postupu dál a nebo budeme muset danou misi opakovat. Hra by měla být hotova ještě před Vánocemi letošního roku pro PC a PS2, přičemž rozdíly mezi oběma verzemi budou minimální. Zatím není definitivně rozhodnuto, zda bude hra Starsky and Hutch obsahovat i multiplayer.

zdroj: HomeLan

kate&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.