zavřít

Starship Troopers v češtině již brzy

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stalo se dobrým zvykem, že ostravská vydavatelská společnost TopCD (US Action) prodává všechny své hry za příjemných 299 Kč, ať už jde o starší budget nebo aktuální áčkovou záležitost.

Do druhé uvedené kategorie, stejně jako třeba letní Boiling Point, patří i sci-fi first-person akce Starship Troopers. Ta se na nosiči DVD do domácích obchodů (včetně GameShopu) dostane přespříští pondělí 12. prosince v lokalizované verzi s českou krabicí, manuálem a přeloženými texty ve hře, jejichž úroveň můžete obhlédnout na tuctu screenshotů především z menu.


Důležité je, že Starship Tropers CZ vyjdou rovnou v aktualizované a opravené verzi 4.013, takže se v nich nesetkáte s chybami jako zahraniční hráči v základní anglické verzi 3 z října. Mimojiné kvůli nim tenhle titul doposud získával jen samá průměrná (Tiscali 54%, Sector 59%) až podprůměrná (EuroGamer 40%) hodnocení (americké weby hru dosud nerecenzovaly), ale neberte to za těch pár stovek, nehledě na přítomnost videosekvencí z filmu Hvězdná pěchota.
zdroj: PR, vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.