Staro-nová RTS Soldiers of Anarchy
zdroj: tisková zpráva

Staro-nová RTS Soldiers of Anarchy

25. 6. 2002 11:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Jestli to tak hodlají tvůrci real-time strategie Natural Resistance vést dál, za chvíli nebudeme vědět, čí jsme.

Na začátku roku jsme Vás informovali o jisté změně v názvu tohoto díla. Novým titulem měl být tedy Natural Freedom. Ale ani to zřejmě vývojářům příliš neznělo, a tak se rozhodli, že svou hru prostě přejmenují ještě jednou. Nyní nehledejte RTS Natural Resistance, ale Soldiers of Anarchy. Naštěstí do předpokládaného data vydání - do září 2002 - příliš času nezbývá, tak doufejme, že u tohoto názvu také zůstane. V současné době už se prý v rámci betatestování pouze dolaďuje vyváženost hry a multiplayer. Máte-li chuť se podívat jak strategie Soldiers of Anarchy prospívá, mrkněte se do naší galerie, kam přibyl tucet nových obrázků.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

Soldiers of Anarchy by se měl od ostatních real-time strategií vyznačovat především silnou dávkou realismu a volnosti při ovládání vojáků i vozidel. Významnou součástí hry bude možnost obchodování mezi jednotlivými misemi a také přizpůsobování každé jednotlivé jednotky co do vybavení. Vojáci se zároveň budou v závislosti na svých zkušenostech zdokonalovat. Každá z Vašich jednotek sehraje svou roli v daném příběhu. Navíc bude obdařena mnoha zajímavými schopnostmi a dovednostmi.

Silver Style Entertainment přitom pro své fanoušky připravují editor. Více než editor to však bude přímo sada nástrojů používaných při tvorbě této hry. Hráč tak dostane jedinečnou možnost vytvořit si celou single-player kampaň včetně muziky i filmečků, nebo multiplayer mapy dle svého gusta. Vyrobit budete moci také různé objekty, které následně naimportujete do samotné původní hry. Použití editoru prý bude zcela jednoduché.

Protože je provázející příběh postapokalyptický, bude mu odpovídat herní prostředí a mapy. Civilizace jak ji známe nyní, bude dávnou minulostí a planeta se bude nacházet v troskách. Jak již bylo řečeno, důraz je kladen na realističnost a detailnost, takže se se svým týmem budete potácet krajinou v létě, zimě, za deště i slunečního záření, ve dne i v noci. Mise se budou odehrávat ve velkých městech, v horách, prostě kdekoliv. Na některých cestách budete mít pod kontrolou hrstku mužů (i žen), na jiných zase pár těžkých zbraní, za jejichž pomoci zlikvidujete nepřátele.

Na detailech a efektech si vývojáři dávají obzvlášť záležet. Vojáci budou dokonce obohaceni o pár speciálních animací, takže je uvidíte se plížit, šplhat po stěnách, házet noži, pokládat časované bomby a mnoho dalšího. Čas od času bude smět své jednotky opravovat či léčit. Nové zbraně a další věci získáte např. zakoupením anebo obráním nepřátelských jednotek. Provádění určitých činností se rovněž odrazí na zkušenostech jednotlivých vojáků. Vyrábět budete moci i vlastní léky, vylepšovat obrnění omezeného počtu vozidel ad. Soldiers of Anarchy Vás neochudí ani o multiplayerový požitek až pro osm hráčů.

Update 26.6. 20:00 - Martin Lévay z firmy Top Distributor se nechal slyšet, že získali práva na vydání Soldiers of Anarchy v ČR, k čemuž dojde v září tohoto roku a hra bude v částečně lokalizované verzi (menu, texty ve hře, manuál).
zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články