zavřít

Sniper: Path of Venegance je hotov

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Milovníci akčních titulů mi určitě dají za pravdu, že nejoblíbenější zbraní tohoto žánru je rozhodně ostřelovací puška.

Všimli si toho také IncaGold, kteří se jali vytvořit hru, kde by tato zbraň byla ústředním motivem. A tak se začal rodit titul Sniper: Path of Venegance, který už je nyní také dokončen a čeká na své vypuštění do obchodů. Americký trh má v tomto ohledu naprosto jasno, Sniper se tam prostřednictvím vydavatele Xicat objeví 17. září 2002.


nové obrázkykompletní galerie

Sniper je postaven na Lithtech Jupiter enginu. Zavede vás do drsného prostředí mafie. Název hry nás nenechá tápat ohledně role, kterou hráč ve hře získá. Jako nájemný vrah se dostanete do nejedné lapálie a poté, co vás kdosi zdroguje a uvrhne do vězení, už není nic, co by vás zastavilo před krutou pomstou.
zdroj: Eurogamer

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.