Máte námět či připomínku? Napište nám
Sniper Elite: Berlin 1945 se vrací na scénu
zdroj: Archiv
Obrázky

Sniper Elite: Berlin 1945 se vrací na scénu

11. 5. 2005 23:23 | autor: Redakce Games.cz |

O téhle hře se už v minulosti několikrát psalo.

Ale až nyní se zajímavý projekt pro PC a konzole PS2 a Xbox znovu připomíná, i když stále není zcela zřejmé datum vydání, přičemž na distribuci se má spolupodílet i firma Namco. Buď jak buď se připravte na alternativní historii, která dílčím způsobem vychází z událostí druhé světové války, na jejímž konci se Rusové hodlají zmocnit několika německých vědců, čemuž musíte se svou puškou sniperkou zabránit.

Vedle tradičních headshotů se nicméně dočkáte i takových možností, jako je alternativa vystřelení zbraně nepříteli z ruky nebo trefení granátu pro umocnění vašeho ataku. V tomto kontextu nesmí být zapomenuto ani na klasické výbušné sudy, jež však představují trochu tvrdší oříšek. Tvůrci zde mají upustit od běžně používaného modelu, pročež budete muset trefit jedno určité specifické místo v barelu, velké jen pár centimetrů. Takže si se sniperkou dosti užijete…

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Navíc nebude práce s tímhle smrtonosným nástrojem až zase tak jednoduchá. V potaz bude brán vítr, gravitace a dokonce váš stres, resp. tlukot srdce. Takže čím větší vzdálenost, tím větší matematika, i když se přese všechno neočekává nějaká hardcore simulace práce odstřelovače. Pro jakési "zpestření" vaší aktivity nemá chybět speciální slow-motion mód, v němž sledujete dráhu vystřelené kulky až po její střet s obětí.

Vedle interakce s radiem informujícím o stavu věcí v tom kterém levelu se nadějete mnohem širší působnosti vaší maličkosti v terénu, než by se zprvu mohlo zdát. Během častých přesunů se totiž dočkáte "osobnější" konfrontace s nepřátelskými složkami, se kterými se pak budete muset vypořádat za využití klasického zbraňového arzenálu skrze third-person perspektivu, což má tady představovat jakousi pravidelnou mezihru.
zdroj: IGN

martin

Nejnovější články