zavřít

Sniper Elite: Berlin 1945 se vrací na scénu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O téhle hře se už v minulosti několikrát psalo.

Ale až nyní se zajímavý projekt pro PC a konzole PS2 a Xbox znovu připomíná, i když stále není zcela zřejmé datum vydání, přičemž na distribuci se má spolupodílet i firma Namco. Buď jak buď se připravte na alternativní historii, která dílčím způsobem vychází z událostí druhé světové války, na jejímž konci se Rusové hodlají zmocnit několika německých vědců, čemuž musíte se svou puškou sniperkou zabránit.

Vedle tradičních headshotů se nicméně dočkáte i takových možností, jako je alternativa vystřelení zbraně nepříteli z ruky nebo trefení granátu pro umocnění vašeho ataku. V tomto kontextu nesmí být zapomenuto ani na klasické výbušné sudy, jež však představují trochu tvrdší oříšek. Tvůrci zde mají upustit od běžně používaného modelu, pročež budete muset trefit jedno určité specifické místo v barelu, velké jen pár centimetrů. Takže si se sniperkou dosti užijete…


Navíc nebude práce s tímhle smrtonosným nástrojem až zase tak jednoduchá. V potaz bude brán vítr, gravitace a dokonce váš stres, resp. tlukot srdce. Takže čím větší vzdálenost, tím větší matematika, i když se přese všechno neočekává nějaká hardcore simulace práce odstřelovače. Pro jakési "zpestření" vaší aktivity nemá chybět speciální slow-motion mód, v němž sledujete dráhu vystřelené kulky až po její střet s obětí.

Vedle interakce s radiem informujícím o stavu věcí v tom kterém levelu se nadějete mnohem širší působnosti vaší maličkosti v terénu, než by se zprvu mohlo zdát. Během častých přesunů se totiž dočkáte "osobnější" konfrontace s nepřátelskými složkami, se kterými se pak budete muset vypořádat za využití klasického zbraňového arzenálu skrze third-person perspektivu, což má tady představovat jakousi pravidelnou mezihru.
zdroj: IGN

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.