Slovenské RPG Cult je nyní Kult a má vydavatele
zdroj: tisková zpráva

Slovenské RPG Cult je nyní Kult a má vydavatele

21. 11. 2003 15:15 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Peter Nagy ze slovenského vývojářského studia 3D People se s námí před okamžikem podělil o potěšující novinku ohledně jejich tři roky vyvíjeného isometrického fantasy RPG Cult.

Konkrétně se jim podařilo úspěšně podepsat smlouvu s vydavatelem, kterým se pro Evropu stala holandská společnost Project 3 Interactive. Tu si možná někteří z vás vybaví díky loňské střílečce New World Order nebo nedávným závodům R.C. Cars. Současně s tímto oznámením se hra přejmenovala z Cult na "Kult" a na webu distributora byla otevřena její sekce, odkud také pochází dvacítka čerstvých a nutno dodat, že stále hezčích screenshotů. Více se o náplni hry dočtete v rozhovoru z roku 2001.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Jako termín vydání anglické verze Kult uvádí Project 3 Interactive druhý kvartál příštího roku, avšak o lokalizaci do našeho rodného jazyka zatím není rozhodnuto a vše závisí na dohodě s domácími vydavateli. Peter Nagy k tomu uvedl, že by její absence byla škoda, neboť hodně jazykových mutací se ztratí vlastním překladem. Stačí vzpomenout například smutný příběh s FPS Chaser, která vznikla rovn잨na Slovensku, ale měla rakouského distributora, kvůli čemuž se nedočkala počeštění a dostala se na náš trh se skoro půlročním zpožděním až tento týden.
zdroj: PR

jd

Nejnovější články