zavřít

Slovenské fantasy RPG GODS: Lands of Infinity

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Slovenský vývojový tým Cypron Studios se po vydání jejich prvního díla směřovaného pro PC, real-time strategii State of War (vydavatelem byl u nás Cinemax), pustili do nového projektu, který ponese název GODS: Lands of Infinity.

Paradoxní je, že ačkoli se State of War ujal v celosvětovém měřítku a tvůrci dostávají emaily spokojených fanoušků, zejména pak z Číny, na Slovensku jejich hra vydavatele nenašla. Tento částečný neúspěch připisují chabým zkušenostem místních společností a slabému hernímu trhu na Slovensku vůbec. Uvidíme, jak se jim bude dařit tentokrát.

GODS: Lands of Infinity je fantasy RPG, v níž sehraje hlavní roli ženská hrdinka. Podrobnosti o příběhu Cypron Studios zatím nemají v úmyslu odhalovat a tak případné zájemce napínají tvrzením, že by měl být zajímavý, nelineární a dokonce se ho hráč nebude muset přímo držet. Jejich heslem je "volnost". Chtějí dosáhnout maximální svobody, jakou člověk z pozice hráče vůbec může mít. Nejde ale jenom o neomezený pohyb po mapě, hráč bude mít také možnost naprosto svobodně rozhodnou, jaké skutky (dobré i zlé) bude vykonávat.


nové obrázkykompletní galerie

Protože bude GODS: Lands of Infinity 3D RPG, byli tvůrci nuceni přistoupit k vývoji vlastního nového 3D enginu (pracují na něm už rok), neboť jejich původní tzv. Golem engine použitý při State of War je pouze dvojrozměrný. Půjde prý o engine zcela srovnatelný s dnešními 3D technologiemi, takže bude podporovat mj. vytvoření realistického prostředí, včetně možnosti zničit všechny dostupné objekty, ad.

GODS: Lands of Infinity zatím nemá vydavatele a ani pevné datum vydání, nicméně Cypron Studios by rádi hru dokončili tak, aby se jí mohli lidé příští rok obdarovávat pod stromečkem, tedy dříve než na konci 2003 se jí prostě nedočkáme. V každém případě však budeme bedlivě sledovat, jak se bude tento projekt vyvíjet a až se tvůrci svěří s nějakými bližšími podrobnostmi, rádi se s vámi o nové informace podělíme.
zdroj: PC.sk

ko

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.