zavřít

Slovenské Empire of Magic míří i do USA

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Summitsoft dnes oznámila zakoupení práv na fantasy tahovou strategii Empire of Magic pro region Severní Ameriky.

Hra, za jejímž vývojem stojí slovenští Mayhem Studios (Neverland, Stunts), by měla vyjít již v tomto čtvrtletí a kromě strategických úkolů nabídne též prvky adventur a RPGček.


nové obrázkykompletní galerie

Samotné fantasy prostředí je pak skutečně hodno svého názvu, Empire of Magic je plný mocných démonů, statečných rytířů a šikovných kouzelníků. Ve hře se objeví spousta dílčích questů, přes osmdesát vývojeschopných jednotek a celkem 122 různých kouzel či kleteb. Vylepšená umělá inteligence má zaručit myšlení podobné hráčovu, počítač nebude používat žádné berličky, skryté waypointy atd. Pro zpestření přidáváme do galerie i několik nových obrázků.
zdroj: GamersHell, homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.