zavřít

Settlers 4 - Nový svět v novém datadisku

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Settlers IV: The New World je název dalšího přídavku k oblíbené strategii dobře známé i v našich zeměpisných šířkách..

Datadisk by měl být venku koncem letošního roku, zatím však byl oficiálně ohlášen pouze v německé verzi a za cenu kolem 15 euro. Po předchozích datadiscích k Settlers 4, kterými byly Mission CD a Trójané a elixír moci je tedy třetím a pravděpodobně i posledním přídavkem k této RTS. Nedávno se totiž do světa dostaly informace o přípravě již pátého dílu Settlers, tentokrát kompletně ve 3D.


nové obrázkykompletní galerie

Kromě vylepšené grafiky se bude Nový svět honosit také čtyřmi novými kampaněmi. Jak moc se vizáž titulu zlepšila, můžete posoudit na třinácti čerstvých screenshotech, které byly uvolněny souběžně s oznámením. Potěšující zprávou pro naše německy mluvící kolegy je také fakt, že hra prý nebude mít přemrštěné hardwarové požadavky (procesor 200MHz, 64MB RAM, 8 MB grafická karta), takže si ji mohou klidně zahrát i majitelé starších počítačů. Zda někdy vyjde anglická, popřípadě dokonce česká verze tohoto datadisku, nebylo oznámeno ale ani vyvráceno, stejně tak si musíme ještě počkat na podrobnější informace o jeho obsahu.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.