Šestice obrázků z Medal of Honor: Pacific Assault
zdroj: tisková zpráva

Šestice obrázků z Medal of Honor: Pacific Assault

18. 7. 2004 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Chystané pokračování first-person akce Medal of Honor: Allied Assault bude zasazeno do válečných oblastí Tichého oceánu a proto ponese název MoH: Pacific Assault.

Jak bude hra vypadat, demonstruje po dvouměsíční odmlce šestice nových screenshotů v naší galerii. Všechny, kteří si MoH: AA a jeho datadisky oblíbili, bude jistě zajímat, že již brzy si budou moci na vlastní "kůži" vyzkoušet i Pacific Assault. Vydání singleplayerové demoverze je totiž přislíbeno na 23. července, tedy na tento pátek. Následovat by ho pak měla ještě dvě multiplayerová dema.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Ke hře už také existuje oficiální česká homepage od EA, ovšem zatím na ní naleznete pouze trochu se opakující sliby o budoucím obsahu: Na těchto stránkách bude během několika málo měsíců velké množství informací o této hře. Takže se je na co těšit. Nebudou zde pouze strohé informace, bude zde také množství údajů o hře ... Vydání MoH: Pacific Assault očekáváme letos v září, EA kromě klasické verze plánují i speciální DVD edici s různými bonusy pro zájemce o historii 2. světové války, s dokumenty o tvorbě hry a dalším přidaným obsahem.
zdroj: PR

kate

Nejnovější články