Šéfem letiště v Airport Tycoon 3
zdroj: tisková zpráva

Šéfem letiště v Airport Tycoon 3

22. 7. 2003 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Není to tak dávno, co se do světa dostal druhý díl simulátoru provozu letiště Airport Tycoon, a už nám vývojáři nabízejí i obrázky z třetího pokračování.

Airport Tycoon 3 poběží na vylepšené verzi engine RenderWare od Criterionu a oproti svým předchůdcům by tak měl nabídnout mnohem větší úroveň detailu. Začátek je jednoduchý, vybrat si z 25ti lokalit místo pro své letiště a začít stavět příslušné budovy, hangáry, sklady a samozřejmě dráhy.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Letiště v Airport Tycoon 3 má skutečně vypadat jako živý mechanismus - lidé přicházejí k odbavovacím terminálům, čekají v halách, nastupují do letadel, po letišti se pohybují nákladní vozítka, letadla startují a přistávají. Hráč si bude moci s novou utilitou dokonce i rozvrhnout vnitřní umístění restaurací, obchůdků a kanceláří, na výběr bude 30 druhů objektů. Dále se pochopitelně postará o zajištění smluv s hotely, restauračními řetězci, dodavateli pohonných hmot i o samotné placení svých zaměstnanců. Airport Tycoon 3 nabídne 7 scénářů, kterým mají předcházet dva tutorialové, ve kterých se naučíte, jak celý herní princip funguje. O zajímavé zpestření se občas postarají nečekané změny počasí. Airport Tycoon 3 od Interactive Vision a Globalstar Software vyjde začátkem příštího roku.
zdroj: Worthplaying

kate

Nejnovější články