zavřít

Šéfem dinosauří ZOO v Jurassic Park

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Téma Jurského parku se s touto chystanou budovatelskou strategií rozhodně neobjevuje ve hrách poprvé.

Již těsně po uvedení prvního filmového zpracování se na PC i konzole dostala ne zrovna povedená arkádová střílečka. Je zvláštní, že zpracovat úplně základní téma Jurského parku, a totiž vystavění a vedení dinosauří rezervace, se v hlavách lidí z Vivendi Universal zrodilo až několik let po největší slávě série. To ale nic nemění na faktu, že se Project Genesis snaží zařadit mezi kvalitní tycoony. Na první pohled se nezdá být ničím odlišný od her typu Zoo Tycoon, ale přítomnost drobných akčních first-person prvků jej přece jen řadí do trochu jiné kategorie. Místo klasického stavění a organizování budete mít totiž i možnost usednout do helikoptéry nebo džípu. Lépe se tak dostanete k vašim svěřencům, které si můžete blíže prohlédnout, podat jim lék, pokud jsou nemocní, nebo jim píchnout sedativa na zklidnění.


nové obrázkykompletní galerie

To všechno jsou ale jen dílčí možnosti. Primárním úkolem bude vytvořit zajímavou prehistorickou ZOO (k dispozici má být 35 budov), udržovat ve stavu nejvyšší spokojenosti jak zvířata, tak vaše návštěvníky a pochopitelně - vydělávat co nejvíce peněz. Komu by nestačila hlavní kampaň může si své budovatelské schopnosti otestovat ve 12i speciálních misích. Aby to ale vše nebylo tak jednoduché, měli byste se věnovat i genetickému šlechtění. Známí dinosauři totiž časem klienty omrzí a vy se tak musíte snažit o získání nových druhů. K jejich vytvoření stačí DNA, ukrytá ve fosiliích, kterou můžete nalézt všude po ostrově, jen stačí na toto podivné hledání najmout drahé specialisty. Celkově se ve hře potkáte až s 25i druhy dinosaurů, vzájemně se od sebe lišících chováním, především mírou agresivity. Hru v současnosti dokončují australští Blue Tongue a objevit by se měla začátkem příštího roku.
zdroj: GameSpot, PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.