Sacred - souboje na koňských hřbetech
zdroj: Archiv

Sacred - souboje na koňských hřbetech

24. 7. 2003 15:15 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Pokud bude vše tak, jak tvrdí vývojáři ze studia Ascaron na svých stránkách věnovaných novému projektu s názvem Sacred, měli byste se na podzim tohoto roku setkat s unikátní fantasy RPG vybavenou hlubokým příběhem plným různých možností a zvratů.

Potrpíte-li si navíc na trochu akce, neměli byste být zklamáni ani v tomto ohledu. Herní svět Sacred bude tvořen 16 různými regiony. Podíváte se do lesů, zasněžených krajin, hor, pouští i katakomb. Něco z toho můžete vidět také v naší galerii, kde se dnes navíc objevilo pár nových ukázek.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Budete mít na výběr ze šesti hratelných postav, z nichž každá bude pochopitelně obdařena nějakými speciálními schopnostmi, umět nějaké jiné bojové umění, kouzla apod. Dva z těchto šesti typů postaviček jsou zcela nové - serafíni a vampýři. Hrdinové budou schopni boje také ze hřbetu koně. Až se nabažíte single-playeru, budete moci využít některý ze dvou multiplayerových módů ("Co-operative", "Hack 'n' Slay") a rozdat si to až s 15 dalšími hráči přes Internet nebo LAN.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články