zavřít

Sacred - nové fantasy RPG z Německa

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Němečtí Ascaron Entertainment (tvůrci obchodní strategie Patrician II nebo Port Royale), pracují nyní na nové hře Sacred, akčním RPG, odehrávajícím se ve fantasy světě, plném lesů, hor, bažin, pouští ale i osad s obyvateli různých morálních kvalit.

Příběh se točí okolo tajné černé magie Shaddar, pocházející z pustin Ancarie a okolo probuzeného démona. Hned na začátku má hráč možnost výběru jedné ze třech ženských nebo mužských postav, kterými jsou například čaroděj, gladiátor nebo upírka. Hra má obsahovat i multiplayer do výše 16i hráčů. Sacred by měla být hotova v první polovině 2003 a jak to tak vypadá, je zatím plánována asi jen pro německý trh.
zdroj: homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.