zavřít

Šachová dobrodružství s Majestic Chess

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes máme něco i pro příznivce šachů.

Vývojářská společnost Fluent Entertainment připravuje pro nadcházející únor novou šachovou hru s názvem Majestic Chess. Základ této hry tvoří engine vyvinutý tvůrci Chessmaster a Power Chess. A co přináší tento titul nového? Tak především je to nový strategický herní mód - Chess Adventure, ve kterém budou hráči muset projít osmi kouzelnými světy a plnit příběhem dané úkoly. Cestou za vítězstvím budete povolávat svou šachovou armádu, odhalovat magické artefakty, řešit matoucí rébusy a bojovat s prohnanými nepřáteli.


nové obrázkykompletní galerie

Majestic Chess ale samozřejmě zahrnuje i klasickou single-playerovou šachovou partii, přičemž zde budete mít k dispozici nějakých 24 AI oponentů různých stupňů obtížnosti - od začátečníka po velmistra. Všechno se to bude odehrávat v krásném 3D prostředí. Ale ani to ještě není vše. Majestic Chess totiž nabízí i možnost multiplayeru a online hraní. Pro ty, kteří by měli obavu, že na tuto hru nemají, je navíc připravena sada tutoriálů vytvořená Jamesem Eadem, autorem knihy Chess for Dummies, s radami amerického velmistra Nicka de Firmiana.

Update 19.1. - JoWood vypustil hratelné demo Majestic Chess (62 MB, thx Sector).
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.