zavřít

Runaway 2: Dream of the Turtle na Nový rok

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nemůžete se dočkat nových dobrodružství Briana a Giny z oblíbené adventury Runaway? Připravte se na Nový rok, to by měla být hotova.

Alespoň to dnes ohlásil vývojářský tým z Pendulo Studios, kde se v současnosti na dokončení vývoje nového projektu s názvem Runaway 2: Dream of the Turtle intenzivně pracuje. Důkazem toho mají být čerstvě vydané screenshoty, které nyní máte možnost shlédnout v naší galerii.


Jinak kdybyste to ještě nevěděli, příběh Runaway 2 nemá s příběhem předchozí hry nic společného. Samozřejmě tedy kromě zmíněných dvou hlavních hrdinů a ještě některých dalších postav, např. Sushi tu bude také. Těšit se můžete pochopitelně i na nové postavy, z nichž jednu můžete vidět i na jednom z nových obrázků. Je to Tarantula, ambiciózní zabiják, která přislíbila, že Gině a Brianovi pěkně zavaří. Novým tu bude také Ben Wazovski, ochránce přírody specializující se na studium medvědů.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.