Máte námět či připomínku? Napište nám
RTS War and Peace má oficiální stránky
zdroj: Archiv
Obrázky

RTS War and Peace má oficiální stránky

29. 1. 2003 6:06 | autor: Redakce Games.cz |

Pokud máte rádi hry inspirované skutečnými událostmi a ani napoleonské války vám nejsou cizí, bude vás jistě zajímat i historická real-time strategie War and Peace od francouzských Microids, jejíž oficiální stránky byly nedávno spuštěny také v anglické verzi.

Ve War and Peace se vrátíte zpátky na počátek 19. století - přesněji do období mezi roky 1796 a 1815, kde se pokusíte změnit alespoň virtuální dějiny jednoho z šesti národů.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Na výběr budou samozřejmě Francouzi, Britové, Prusové, Rakušané, Rusové a také Turci. Celá hra, která vyšla v některých zemích Evropy nedávno, je rozdělena na osm částí, z nichž každá obsahuje kampaň zasazenou do daných historických souvislostí. War and Peace by měla nabídnout také dalších 30 nehratelných národů či různých zájmových skupin, 183 skutečných měst s 12i architektonickými styly, 40 scénářů a 16 různých druhů bojových jednotek. Chybět nemůže ani citlivá ekonomika či možnost diplomacie a objevit by se měly též nějaké skutečně historické persóny. Jak se Microids daří zpopularizovat dějiny vlastního národa alespoň po grafické stránce můžete posoudit z nových screenshotů.
zdroj: TTG, Avault, homepage

kate

Nejnovější články