zavřít

Rozhovor a obrázky z Vietcong: Fist Alpha

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

TDR z fanouškovské stránký Vietcong-game.net se pochlubil, že se mu podařilo získat první dva obrázky z připravovaného datadisku Fist Alpha, které jsme s jeho svolením umístili i do naší galerie.

Na stejném místě tento týden vyšel rozhovor, v němž se mohli samotní čtenáři ptát spolumajitelů Pterodonu Jarka Koláře a Michala Janáčka prakticky na cokoliv. Dozvíte se tam mimojiné, jak se na vývoji hry podíleli Illusion Softworks, jestli byli tvůrci překvapeni úspěchem Vietcongu, jak to bude s editorem map, jestli se bude měnit účinnost zbraní, zdali vznikne oficiální anti-cheat nástroj nebo jaké jsou plány do budoucna.

    Bude v ohlasenem datadisku Fist Alpha Hawkins velet stejnemu tymu jako v puvodni hre? Reknete nam neco vice o deji?

    Jarek: Dej Fist Alphy se odehrava na zakladne Nui Pek v dobe pred dejem puvodniho Vietcongu. Z toho by leckdo mohl dedukovat, ze tam bude chybet SFC Hawkins (ktery na zacatku puvodniho Vietcongu na Nui Pek teprve prileta), ale ze se tam zrejme objevi ostatni clenove SF teamu... [více]
Podobný rozhovor vyšel ve středu i na GameZone, kde byla bohužel část otázek na téma přídavku Fist Alpha neodpovězena, neboť je na ně ještě příliš brzo. Padly tam však zajímavé informace o chystaném omezení skákání nebo o tom, že nové zbraně včetně bajonetu budou po instalaci datadisku použitelné i v misích původní hry.
zdroj: ICQ

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.