Robin Hood vyjde v češtině, video, obrázky
zdroj: Archiv

Robin Hood vyjde v češtině, video, obrázky

16. 10. 2002 16:45 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Kelly Ekins, tisková mluvčí Strategy First nám poslala balík deseti čerstvých screenshotů z taktické strategie Robin Hood: Legend of Sherwood, která vyjde v Severní Americe už 12.listopadu pod taktovkou Infogrames.

Současně s tím jsme získali vůbec první videoukázku z této hry, které vám během dvou minut představí souboje na blízko v Sherwoodském lese, práci s lukem a další kousky bandy okolo krále zbojníků. Video bez zvuku je ke stažení ze dvou mirrorů a to buď ve vysokém rozlišení 720x540 (4,5 MB) nebo v nižší kvalitě 360x270 (2,5 MB, DivX).

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

S další, pro většinu domácích hráčů pozitivní zprávou přispěchal dnes odpoledne český distributor CD Projekt, který se pochlubil, že podepsal smlouvu s francouzským Wanadoo a stal se na území České republiky a Slovenska výhradním distributorem dětského titulu Pink Panter a hlavně Robina Hooda. Druhá jmenovaná hra od tvůrců Desperados by u nás měla vyjít v lokalizované verzi, ale na náš dotaz ohledně termínu vydání jsme dostali odpověď, že k tomu nedojde dříve, než v prvních měsících příštího roku.
zdroj: PR

Nejnovější články