zavřít

Robin Hood - hrdina ze Sherwoodu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Slavná a romantická legenda o tajemném hrdinovi ze Sherwoodského lesa, který chudým dával a bohatým bral, byla už ztvárněna různými způsoby a dočká se i další počítačové podoby.

zdroj: Archiv

Ve hře s prozaickým názvem Robin Hood, na níž v současné době pracují společnosti Wanadoo a Spellbound (Desperados), se setkáte se všemi známými postavami od mnicha Tucka, přes Lady Marrion, Malého Johna a Willa Scurleta, až po Lorda Stuteleye. Robin Hood bude podobně jako Desperados taktickou hrou. Spolu s bájným hrdinou si během asi 40 nelineárních misí a celkově dynamické hry, budete moci projít realisticky vyvedený středověký Sherwoodský les, Nottingham, York i Leicester.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Taktická PC hra s názvem Robin Hood je zatím na počátku svého vývoje. K dispozici je i tak několik obrázků zobrazujících akci v Sherwoodském lese a několik skic naznačujících jak budou postavy vypadat. S vydáním se příliš nespěchá, což dokazuje i předpokládané dokončení odhadované na třetí kvartál 2003.
zdroj: krawall zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.