zavřít

Realita v The I of The Dragon

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Další nové obrázky z 3D akční RPG The I of The Dragon od ruských vývojářů Primal Software, Vás seznámí s tvrdou realitou fantasy světa.

zdroj: Archiv

Kromě ukrutně vypadajícího draka, jenž se právě krmí zardoušenou obětí, můžete shlédnout také jeho kolegu, který se díky třem bestiím ovládajícím velice silnou magii ocitl v poměrně nepříjemné situaci (aby mohl být tento shot pořízen, byl drak obdařen nezranitelností). Jiný obrázek Vám zase představí město postavené na duších nepřátel. Nyní je toto město obydleno lidmi, kteří ho vehementně brání. Město, tentokrát ale magické, je i na čtvrtém obrázku. To se zase snaží ubránit náporu krvelačných monster.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

The I of The Dragon je založen na pohádkách vyprávějících o přátelství lidí a bájných draků. Tato idylka mezi zdánlivě neslučitelnými tvory skončila v momentě, kdy do mírumilovného světa pronikly ohavné zlopáchající nestvůry.
zdroj: homepage zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.