Psychotoxic stále ve vývoji, nové ukázky
zdroj: tisková zpráva

Psychotoxic stále ve vývoji, nové ukázky

14. 1. 2004 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

I přesto, že FPS Psychotoxic nebude vydávat společnost CDV, která projekt zrušila, aby mohla dokončit titul Lula 3D, vývojáři z Nuclear Vision na hře stále pracují.

Důkazem toho je včerejší rozhovor kolegů z NoFrag a představitele Nuclear Vision, Tima Brunse. Právě u tohoto interview se také objevily nové screenhsoty, které si nyní můžete prohlížet v naší galerii.

Pokud jste už o Psychotoxic slyšeli dříve (a u nás toho v archivu je poměrně hodně), pak jistě víte, že je zde hlavní postavou žena jménem Angie, schopná pronikat do myslí jiných lidí. Jejím největším (ale ne jediným) protivníkem má být čtvrtý z biblických jezdců přinášejících na zemi zkázu. Angie ho musí zastavit a jak jsme se dozvěděli, postačí jí k tomu i "obyčejné" zbraně, i když budou vzhledem k její schopnosti "pouze" imaginární.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Psychotoxic je postavena na enginu Trinigy vision a používá fyziku ODE enginu. Nepřátelé budou vynikat různou umělou inteligencí, někteří budou hloupí, jiní budou pracovat v týmu. Hra nebude obsahovat multiplayer, ale tvůrci plánují v budoucnu vytvořit addon, který by původní hru obohatil o nějaké unikátní mapy a módy. Nuclear Vision prý doufají, že hru dokončí na konci února. Brzy se prý můžete také těšit na oficiální video ze hry. Demoverze je rovněž v plánu, ale prvně se vývojáři soustředí na dokončení hry. Ohledně vydavatele vedou Nuclear Vision intenzivní jednání. Kromě toho ještě naznačili, že dokončili ještě nějaký další projekt a chystají nové dva. Podrobnosti si zatím nechávají pro sebe.
zdroj: NoFrag

korgull

Nejnovější články