zavřít

První ukázky z válečné střílečky Mortyr 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do naší nově vzniklé galerie dnes přibyla dvojice prvních screenshotů z nedávno oznámeného pokračování válečné střílečky z vlastního pohledu od vývojářského studia Mirage Interactive - Mortyr 2.

Bohužel je to ale zatím vše, co vám k tomuto titulu můžeme nabídnout, neboť na podrobné informace o něm je ještě příliš brzy.


nové obrázky

Vývojáři však slibují, že Mortyr 2 se bude moci rozhodně utkat se všemi dosavadními tituly, a to zejména díky mnohým změnám, které projekt dozná nejen po své grafické stránce a detailů - stíny za postavami, opravené pohyby končetin, kouř pronásledující vystřelenou kulku, vylepšená tráva a skály, ad. Pro dobrý efekt bude přidáno i trochu té špíny do prostředí.
zdroj: Magixx

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.