zavřít

První ukázky z NASCAR Racing 2003

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Srdce každého milovníka závodních her muselo zaplakat, když v říjnu vyšla najevo zpráva, že série NASCAR končí.

Posledním počinem v této řadě je zatím rozpracovaný NASCAR Racing 2003, který by měl vyjít už někdy na počátku příštího roku. První informace o této hře mluví o značných změnách týkajících se nejen grafické stránky hry, ale také fyzických a dalších vlastností vozidel a AI. až doposud jsme neměli možnost posoudit ani jedno ani druhé. Dnes však konečně do naší galerie dorazila dávka prvních screenshotů z PC verze hry.


nové obrázkykompletní galerie

Papyrus nám ve svém nejnovějším projektu představí novou dynamickou 3D grafiku, přičemž nezapomněli ani na masy fanoušků sledujících vaše řidičské umění či na objekty vznášející se vysoko nad hlavami, jako letadla, vyhlídkové balóny, ad. Vylepšena byla také umělá inteligence, která nyní automaticky nastaví úroveň soupeření podle hráčových řidičských schopností, tudíž mají začátečníci i veteráni stejnou šanci zasoutěžit si s profesionály.
zdroj: Worthplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.