zavřít

První ukázky z hybridní akce Spoils of War

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Loni v červnu jsme vás prvně informovali o nové hře s názvem Spoils of War.

Jde o hybridní onlinové dílo vývojářského týmu East Coast Games, kombinující prvky real-time strategie a first-person střílečky. To je ostatně možné vytušit i z úplně prvních obrázků, které vám tímto nabízíme k prohlédnutí v naší galerii. Jak si zároveň můžete všimnout, Spoils of War bude hrou se sci-fi tématikou. Její příběh vás přenese do roku 2090, zlaté éry vesmírného průzkumu. Bude to příběh konfliktu mezi lidmi a mnimozemšťany.


nové obrázkykompletní galerie

Děj vás zavede na místo vzdálené od Země milion světelných let, planetu s pomalu se pohybujícím se, nicméně obrovským a červeně zabarveným sluncem. Není to planeta neobydlená. Domov zde mají dosud neznámé inteligentní humanoidní bytosti zvané Emetrants. V této hře tedy zastanou roli vetřelců naopak lidé. To oni pronikli nezvání do cizího prostředí. Hráči si budou moci zahrát za obě rasy. V obou případech se pokusí bojovat o přežití. V této hře budete moci využít jak své strategické myšlení (z "vyšší" pozice vševidoucího a vševědoucího vůdce), tak také schopnosti řadového člena pozemních sil z first-person perspektivy.

Více informací se o tomto titulu dozvíte na jeho oficiálních stránkách. Podle údajů v tamním diskusním fóru by hra měla vyjít už ve velmi dohledné době, uveden je začátek roku 2005.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.