zavřít

První ukázky z Chaos League: Sudden Death

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Koncem loňského roku jsme vás informovali o plánech vývojářského týmu Cyanide Studios vyvinout první oficiální datadisk k originální sportovně-akční fantasy hře s názvem Chaos League.

Addon nese podtitul Sudden Death, právě prochází betatestováním (viz homepage) a my vám z něj dnes můžeme nabídnout sadu prvních screenshotů.


Chaos League: Sudden Death s sebou má přinést celou řadu novinek a vylepšení. Dočkáte se tří nových ras (dosud byli odhaleni pouze gnomové), čtyř nových hřišť, 19 dalších hrdinů, vylepšených komentářů a rozšířenější nabídky herních možností (např. automatické kouzlení, aj.). Dále se můžete těšit ještě na množství nových kouzel, zdokonalenou a rozmanitější AI, vylepšený tahový systém, nové herní typy a mnoho dalšího.
zdroj: factor

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.