zavřít

První screenshoty z The Movies: Stunts & Effects

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O skutečnosti, že Lionhead Studios spolu s Activison chystají první datadisk k budovatelské strategii z filmového prostředí - The Movies (recenze) - jsme vás informovali už koncem února.

Nyní byla tato informace potvrzena oficiální tiskovou zprávou přímo z kanceláře Activision a k tomu byl přibalen navíc i balík prvních screenshotů, na nichž jsou zachyceny nové akční scény a efekty, na něž je addon s podtitulem Stunts & Effects zaměřen.


Vydání The Movies: Stunts & Effects je naplánováno na letošní jaro, které mimochodem začíná už příští pondělí. Jak už bylo naznačeno výše, spolu s novým addonem do vaší hry přibudou nejrůznější nové scény pro natáčení zejména akčních filmů. Zároveň se rozšíří i nabídka efektů, kostýmů, rekvizit, technik a technologií pro tvorbu filmů a v neposlední řadě se můžete těšit rovněž na vylepšený mód Tvůrby vlastních filmů, který vám dá možnost mnohem více si s prací na filmu pohrát.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.