zavřít

První screenshoty z AquaNox: Revelation

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Massive Development a JoWood uveřejnili několik premiérových in-game screenshotů ze své...

Massive Development a JoWood uveřejnili několik premiérových in-game screenshotů ze své podmořské střílečky AquaNox: Revelation, která byla ohlášena minulý týden na veletrhu E3.


další nové obrázky

naváže na stejnojmennou hru z konce loňského roku . Jak sami můžete posoudit, obrázky z AquaNox: Revelation vypadají takřka identicky jako první díl z loňského prosince (recenze, 80%), tzn. perfektní grafika podporující vlastnosti nejnovější GeForce. Autoři hry ale plánují velký počet vylepšení a vychytávek, o nichž se dočtete podrobně v češtině tady nebo v angličtině tady.
zdroj: GameSpot

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.