zavřít

První obrázky z ruského RPG Konung II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ruské vývojářské studio 1C: Maddox Games dnes uvolnilo první sadu obrázků z druhého dílu svého mytologicky laděného isometrického RPG Konung: Legends of the North.

Hra se jmenuje jednoduše Konung II a podle všeho to vypadá, že bude navazovat na svého předchůdce z roku 2000, který v sobě kromě RPG spojoval prvky strategií a při troše dobré vůle se dá říci, že i adventur.


nové obrázkykompletní galerie

Pokud si vzpomínáte, vyšel u nás pod názvem Konung: Legenda severu (info), a to kompletně v češtině. Jak bývá ale špatným zvykem, nic jiného než kupu screenshotů zatím tvůrci do světa nevypustili, a tak můžeme jen hádat, co nás v druhém dílu tohoto kdysi poměrně neotřelého RPG čeká. Jeho vydání je naplánováno na léto příštího roku, mluví se o červnu 2004.
zdroj: Worthplaying

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.