První obrázky z Reservoir Dogs
zdroj: tisková zpráva

První obrázky z Reservoir Dogs

1. 7. 2006 13:13 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Pro fanoušky Tarantinových filmů tu dnes máme příjemný dárek v podobě premiérových screenshotů z nadcházející akční hry Reservoir Dogs, vznikající podle stejnojmenného snímku z roku 1992.

Pokud sledujete také naše krátké zprávy, určitě vám neunikla informace, že už teď, několik měsíců před vydáním titulu, je rozhodnuto o tom, že si jej nezahrají Australané, jejichž země se od podobně násilnicky laděných děl striktně distancuje.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Hra Reservoir Dogs přitom není remakem známého filmu. Uvidíte v ní sice známé tváře, podíváte se na známá místa a pocítíte tu napínavou atmosféru zločinu, ale to je vše, co bude mít příběh hry s příběhem filmu společného. Hráči budou mít šanci rozvíjet události, které byly v původním snímku pouze naznačeny. Budou mít možnost vyzkoušet si z vlastní perspektivy to, o čem se filmoví hrdinové, pánové Bílý a Růžový, baví, tedy jaké to je, když se kriminálník chová jako profík, anebo naopak jako psychopat. Přitom budete prchat ulicemi L.A. z vloupačky, kterou to všechno začne.

Akce se bude odehrávat z pohledu třetí osoby a zvlášť pak budou ještě mise (má jich být celkem šest, s doprovodem hudbou ze 70. let minulého století) představující řízení vozu při automobilových honičkách. Rozhodnete-li se pro psychopatický postup hrou a budete permanentně krosit vše, co se hýbe, včetně policistů a nevinných civilistů, počítejte s tím, že se hra ztíží, do cesty vám půjdou hordy dalších strážců zákona a dokonce jednotky SWAT. Jedním z klíčových prvků hry je nicméně zajímání rukojmích a manipulace s nimi. Hráč může některého z civilistů popadnout a například tak donutit odzbrojit policisty v okolí, civilisty přesvědčit, aby nevyvolávali poplach, apod. Zároveň budete mít takto bezmocné lidi v moci a můžete je následně využít například k otevření zamčených dveří, atd. Co se týče zbraní, některé najdete schované různě po cestě, jiné můžete získat obráním padlých nepřátel. K dispozici budou pušky, pistole, kulomety, slzné granáty i molotovovy koktejly, ad.
zdroj: TTGGameZone

korgull

Nejnovější články