zavřít

První obrázky z NWN: Shadows of Undrentide

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jako by těch zajímavých screenshotů bylo tento týden málo, Infogrames se dnes konečně rozhoupali uveřejnit premiérové obrázky z prvního datadisku Shadows of Undrentide pro loňské isometrické RPG Neverwinter Nights založené na pravidlech AD&D.

Na hře pracuje pro BioWare externí studio FloodGate Entertainment, které má za úkol přídavek dokončit už na jaře, aby mohl být během letních prázdnin následován druhým datadiskem prozatím označeným jako XP2.


nové obrázkykompletní galerie

Na prvních screenshotech uvidíte nové herní prostředí v podobě pouště Anauroch, která byla kdysi dávno úrodnou zemí a domovem Netherilů, ale poté byla zničena katastrofou a zasypána pískem. Detaily o náplni Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide jsme na Tiscali Games psali již několikrát, takže mi nezbývá než případné zájemce odkázat na dřívější novinkové články sem nebo sem.
zdroj: Gamespot

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.