zavřít

První obrázky z Icewind Dale II v češtině

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pavol Galko z CD Projektu nám dnes poslal prvních devět screenshotů z české verze hry Icewind Dale II, která se u nás začne prodávat začátkem listopadu, tedy ve stejné době jako jinde v Evropě (viz posunutý termín vydání na 1.listopadu na britském Amazonu).

Všichni ti, kteří čekají na lokalizovanou verzi tohoto RPG založeného na třetí edici pravidel Dungeons & Dragons, získají v české krabici speciální přídavky, které byly dříve dostupné pouze v dražší Collectors Edition. Konkrétně půjde například o bonusové CD se soundtrackem a dalšími materiály nebo o tlustý manuál.


nové obrázkykompletní galerie

Pokud preferujete raději původní anglickou verzi, máte šanci si ji objednat například z internetového obchodu (X)zone, ale za cenu o několik stovek dražší, než za kterou se bude prodávat české IWD 2. Jak již bylo řečeno v našem rozhovoru o lokalizacích se zástupci CD Projektu, Cenegy a Top Distributoru, tento rozdíl je způsobený tím, že licence na počeštění nějaké hry vyjde mnohem levnější než distribuce anglického originálu, u kterého hrozí riziko reexportu, tedy zpětného vyvážení do zahraničí. Pokud máte zájem dozvědět se o Icewind Dale II více, přečtěte si první dojmy od vedoucí překladatelského týmu.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.