První obrázky z české verze Hearts of Iron
zdroj: tisková zpráva

První obrázky z české verze Hearts of Iron

7. 1. 2003 19:19 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Sadu deseti premiérových screenshotů z české verze Hearts of Iron nám poslal CD Projekt, který hru v současné době překládá, aby mohla vyjít na pulty domácích obchodů začátkem března.

Tuto komplexní strategii z druhé světové války nepřímo navazující na Europa Universalis II jsme podrobili recenzi před měsícem, kde od Matta získala vysoké hodnocení díky vidině opravného patche, který vyšel v půlce prosince.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Podle vyjádření Gremlina, lokalizačního manažera CD Projektu, pochází tyto obrázky z cvičné bety Hearts of Iron, kdy se otestovaly české fonty. Je na nich vidět pokročilý překlad textu, přičemž některé položky menu ještě nejsou hotovy. K překladu je celkem zhruba 1000 stránek textu, takže příznivci druhé světové války a historických strategií se mají na co těšit. Pokud do uzávěrky české verze hry vyjde novější patch než současný v1.02, bude též do Hearts of Iron CZ implementován. Zatím ještě není rozhodnuto, jestli se přeloží i názvy zemí nebo jestli se raději nechají v originálním znění, ale už nyní je jisté, že hra bude obsahovat český dabing.
zdroj: CDProjekt

jd

Nejnovější články