První dojmy z FIFA Football 2004 a video
zdroj: tisková zpráva

První dojmy z FIFA Football 2004 a video

20. 5. 2003 21:21 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Lukáš Svoboda ze specializovaného českého webu FifaCZ o všech fotbalech od EA Sports publikoval první dojmy z pre-alfa verze nadcházejícího titulu FIFA Football 2004, který byl oznámen začátkem května.

FIFA Football 2004 zdroj: tisková zpráva Jedná se o překlad článku, který původně vyšel na serveru SoccerGaming, jehož zakladatel si mohl hru osobně vyzkoušet na veletrhu E3 minulý týden.

    První věc, které ve hře všimnete je, že míč je opět více oddělen od hráčovy nohy a pohybuje se naprosto samostatně. Také zjistíte, že velmi dobří hráči (např. Zidane) jsou schopni s míčem kličkovat a žonglovat mnohem spolehlivěji a přesněji. Tato schopnost hráče se navíc v průběhu zápasu mění v závislosti na aktuální únavě. Například průměrným hráčům se po sprintu přes celé hřiště jejich parametry dočasně výrazně zhorší... [více]
Na stejném místě naleznete i první video (8 MB) z předváděčky FIFA Football 2004 v Los Angeles, kde je v přibližně jedné minutě vidět hra v poli. V naší galerii zase naleznete sadu nových screenshotů z PS2 verze, které jsou bohužel v nízkém rozlišení, a v provozu už je i oficiální homepage na adrese Fifa2004.ea.com.
zdroj: FifaCZ, PR

jd

Nejnovější články