zavřít

Proti zločinu v Zero Tolerance (Urban Chaos: Riot Response)

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Název Zero Tolerance zazněl prvně v zářijové finanční zprávě Eidosu a začátkem tohoto týdne ji na serverech pro novináře následovaly první dva obrázky (resp.

rendery v rozlišení 5000x3000), avšak nepochopitelně bez jakýchkoli detailů. Nyní už jsme konečně chytřejší a víme, že jde o first-person akci, která se dříve nazývala Roll Call a Argonaut Games ji měli udělat pouze pro konzole PS2/Xbox. Po spojení firem SCI a Eidos, kdy došlo k podrobné revizi všech rozpracovaných projektů, se rozhodlo o přejmenování na Zero Tolerance a změně vývojářů na Rocksteady Studios, novou londýnskou společnost s 18 zaměstnanci, založenou ex-Argonaut producentem a kreativním ředitelem.


V Zero Tolerance, které nakonec zamíří i na PC, se vžijete do kůže Nicka Masona, který se vrací ze služby v armádě do svého rodného města, jež je sužováno řáděním organizovaných zločineckých gangů a občanskými nepokoji, tedy asi něco jako se právě děje na předměstí Paříže. Proto starosta vyhlásil výjimečný stav a zformoval G18 Counter Gang Division (někde se ji říká Unit T-Zero), elitní speciální jednotku vycvičenou pro boj v ulicích a disponující neobvykle velkými pravomocemi, která má společně s policií a záchranáři za úkol nastolit klid ve městě a zabezpečit zdraví jeho občanů za jakoukoli cenu. Termín vydání zatím není znám, ale dá se odhadovat na podzim příštího roku.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.