zavřít

Poznatky z předváděčky WoW: Burning Crusade

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Chalid Himmat, marketingový manažer CD Projektu, měl to štěstí, že se mu, jako jednomu z mála vyvolených VIP, podařilo proniknout na uzavřenou E3 prezentaci očekávaného přídavku World of Warcraft: Burning Crusade a díky tomu přinesl své poznatky o jeho náplni: "Po nainstalovaní datadisku se mohou hráči dostat až na 70tou úroveň.

Věřte nám, že to bude nezbytné, protože některé high lvl úrovně mají jako standardní osazenstvo 69 - 70 lvl elite příšery, bossové mají nad hlavičkou i pro lvl 70 postavu pouze známé otazníčky. Na sedmdesáte úrovni vám bude umožněno pořízení létajícího mounta, který znamena absolutní svobodu! Nejenom, že s ním můžete standardně chodit po zemi, ale můžete se svobodně vznášet v oblacích a cestovat kam chcete. Pohled z ptačí perspektivy je vážně skvělý!"

Dále datadisk přinese rozšíření hry o dvě nové hratelné rasy. První z nich budou Blood Elfové, které se stanou součástí hordy. Nově byla oznámena i druhá rasa, kterou se stali Draeneiové rozšiřující řady aliance. Každá z ras bude začínat v nové lokaci plné nových questů až do lvl 20. Rodina pracovních skillů bude rozšířena o jewellcrafting, tedy dovednost umožňující výrobu šperků. Chcete si vyrobit zajímavý prsten? Už nemusíte běžet do dungeonu, ale můžete požádat zkušeného klenotníka! Jinou novinkou se stanou socketovatelné předměty, podobnou věc jako v Diablu II. Do některých z předmětů můžete vkládat různé drahé kameny zlepšující jejich schopnosti. Tím se otevírají nové strategické možnosti k nastavování charakteru.


Přibude samozřejmě i spousta nových lokací nejenom pro charaktery do dvacáté úrovně, ale především pro 60+. "Měli jsme možnost se podívat například na jednoho z bosů, jehož ochranku tvoři ledový drak Sephirot. O jeho úrovní jsme vzhledem k otazníkům mohli jenom spekulovat, ale vedle celé řady speciálních útoků měl především VELMI nepříjemnou auru, která snižovala rychlost útoků až o 300%, ale také xnásobně snižovala rychlost pohybu asi na 5% původní rychlosti. O jednom z dalších bossů, který vypadal podobně jako stráže v Undercity akorát ve větším podání, nám bylo suše řečeno, že k jeho poražení bude nutná dobře vybavená a výborně sehraná parta 40ti postav na lvl 70."

S rozšířením zón také bude možné získat celou řadu nových předmětů. "Například tier 3 zbroje, které vypadají vskutku fantasticky, a stejně fantastické jsou i jejich statistiky. Hodila by se vám jednoruční kudla s dmg 75? I to je zde možné získat!" Na četné dotazy ohledně přesného termínu vydání, nelze dát jasnou odpověď. Zástupci CD Projektu ale bylo Blizzardem řečeno, že se hry s jistotou dočkáte ještě letos v zimě, možná už na podzim.
zdroj: CDProjekt

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.