zavřít

Pozdrav z modravých dálek v Sea Dogs II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Z modravých dálek hlubokého oceánu na palubě pirátského korábu k Vám dnes připlouvají další nové obrázky z připravované RPG s prvky 3D akce s pracovním názvem Sea Dogs II.

zdroj: Archiv

Spolu s dalšími postavami si v této hře při křižování Karibiku prožijete romantiku 17. století.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Svou kariéru hráč začne jako kapitán malé lodi ve vodách souostrovního moře. Mezi malými i většími ostrůvky v tomto moře budou probíhat veškeré boje, obchody a postupné zdokonalování Vašeho plavidla. Jak již bylo několikrát na našich stránkách napsáno, oproti prvnímu dílu se v Sea Dogs II budete pohybovat více také na pevnině. Dovolte mi také připomenout, že tvůrci hry, kterými je ruské studio Akella, slíbili v tomto měsíci vydání hratelného dema. Vydání plné verze hry je stále ještě plánováno na duben 2002.
zdroj: homepage zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.