zavřít

Poslední obrázky z bety C&C: Renegade

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pravděpodobně poslední obrázky z betaverze akčního trháku C&C: Renegade přinesl Game-Over u svého článku s prvními dojmy z hraní singleplayeru.

zdroj: Archiv

Tato hra umístěná do věrně vyhlížejícího světa real-time strategií Command & Conquer byla totiž před týdnem dokončena (info) a objevit by se měla už 26.února. Vzhledem k tomu, že C&C: Renegade budou distribuovat Electronic Arts, v brzké době se C&C: Renegade díky Bohemia Interactive jistě dostane i do Čech.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Tak jako vždy, i tentokrát po kliknutí na nápis "více o hře" (vpravo pod touto novinkou) obdržíte seznam všeho, co se o ni v databázi Tiscali Games nachází. V případě C&C: Renegade se tak můžete podívat na preview, trailer, tři videa, mamutí galerii screenshotů apod.
zdroj: Game-Over zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.