zavřít

Pořádný nářez obrázků z Hitman 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Připravovanou akční hru s názvem Hitman 2: Silent Assassin asi už není třeba představovat, protože se o ní na našich stránkách napsalo už poměrně dost a žádné další světoborné novinky jsme se nedozvěděli.

Ale aby Vám to nebylo líto, máme pro Vás místo informací, pořádný balík nových obrázků, které Vám tentokrát kromě samotné akce, odhalí pár drobností ze soukromého arsenálu vraždícího chlapíka a také ze zákulisí samotné hry. Kromě toho si můžete všimnout, že Hitmanova úloha není vždy jednoduchá, když místo toho, aby si užíval s krásnými ženami je prostě nucen sápající se sličné děvy ve vlastním zájmu zlikvidovat.


další nové obrázky

A jaké že to můžete vidět zbraně? Dnešní menu zahrnuje: ostřelovací pušku Dragunov SVD; smrtonosnou kuši; R93 - vojenská obdoba lovecké pušky; Walther WA2000 - zkrácená verze ostřelovací pušky; Walter WA2000 Custom - to je soukromně upravená verze předchozího typu; Barrett M95 - malé dělo obzvlášť vhodné proti jeepům nebo lehce obrněným vozidlů, apod.
zdroj: Avault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.