Poodhalení NHL 07 s Alexandrem Ovečkinem
zdroj: tisková zpráva

Poodhalení NHL 07 s Alexandrem Ovečkinem

23. 6. 2006 23:23 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Electronic Arts dnes oznámili, že jednou z tváří, která se objeví na obalu jejich chystané sportovní hry NHL 07, bude Alexander Ovečkin.

Tento mladík z Washington Capitols, který byl jedničkou draftu v roce 2004 a už stihl získat trofej Valerye Kharlamova pro nejlepšího ruského hráče soutěže, figuruje na první sadě screenshotů z X360/Xbox verzí a jeho šikovné kousky na ledě zachycuje pouze jemu zasvěcený in-game trailer (31 MB, MOV).

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Tolik oficiální informace, na něž navázala spřátelená fanstránka CZNHL.com tlumočením střípků z akce NHL 07 Community Day pro členy zámořské komunity. Podle nich údajně nebude v PC verzi hry přítomen nový grafický engine, nýbrž ten z minulých ročníků, zatímco s novou technologií, která prý vypadá úžasně, se mají setkat pouze majitelé Xboxu 360. Pod termínem Skill Stick 2.0 se skrývá novinka spočívající v tom, že už nebudete provádět stále stejné kličky před brankářem, neboť ročník 07 je dovolí spojovat do souvislých sekvencí, i se více zaměří na hru jeden na jednoho. Dále se máte těšit na celkově defenzivnější hru, lepší brankáře, zredukování účinnosti one-timerů a zdokonalený boj o puk vzhledem k jeho fyzice i nečekaným odrazům.

V Dynasty módu, který půjde začít i s kteroukoli evropskou ligou (včetně české ELH!), budete moci určovat platové stropy hráčů, zřeknout se hokejistů a domáhat se svých práv nebo se stát majitelem klubu až po splnění několika cílů během sezón. Dosavadního komentátora Jima Hughsona v anglické verzi nahradí Gary Thorne a Bill Clement. Perličkou jinak bude, že PSP verze umožňí dohrát rozehranou kariéru na PS2 (a naopak). Většina těchto zpráv zní nadějně, ale znepokojující je fakt, že z blogu IGN byly tyto informace bez vysvětlení odstraněny.
zdroj: CZNHL.com, PR

jd

Nejnovější články