zavřít

Polská verze Speedway Grand Prix hotova

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Polský vývojový tým Techland oznámil po dvou týdnech betatestování a posledních kosmetických úpravách dokončení svého nového závodního projektu poháněného Chrome enginem - Speedway Grand Prix, ze kterého vám dnes přinášíme novou sadu obrázků.

V první řadě je tedy hotova polská verze, jejíž oficiální vypuštění je naplánováno na příští pondělí nebo středu, tudíž by si ji tamní hráči mohli pořídit jako vánoční dárek. Ve stejnou dobu se chystá společnost vydat také hratelnou demoverzi titulu, ovšem rovněž v polštině. Anglická demoverze by měla následovat o pár dní později, avšak na vydání plné verze si budou muset hráči z jiných zemí počkat na začátek příštího roku až bude oznámen vydavatel.


nové obrázkykompletní galerie

Speedway Grand Prix, závody motorek na ploché dráze, si jako sport získává srdce stále většího počtu nadšenců po celém světě. Vzhledem k tradici, kterou má Speedway v Polsku, není náhoda, že se této role přepracování závodního klání do počítačové podoby ujala zrovna polská firma. Prestiž svému dílu navíc Techland zajistil ještě smlouvou s Benfield Sports International, jejímž uzavřením získal oficiální licenci. Před pár dny dokonce byly spuštěny oficiální stránky Speedway Grand Prix, které v současné době fungují jak v polské mutaci, tak také v anglické. Vedle modelů strojů, jež si ve hře budete moci ozkoušet, se na nich můžete seznámit s profesionálními závodníky z celého světa, ale i nejznámějšími stadiony, na které se díky Speedway Grand Prix v počítačové podobě podíváte i bez náročného cestování.
zdroj: BHM

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.