zavřít

Policistou v Die Hard: Nakatomi Plaza

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V akční hře Die Hard: Nakatomi Plaza si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet roli osamoceného policisty Johna McClanea, který zachraňuje manželku a likviduje teroristy v jistém mrakodrapu.

zdroj: Archiv

Ano, tušíte dobře, půjde o hru inspirovanou prvním dílem filmové série Die Hard (u nás jako Smrtonosná past) v hlavní roli s Brucem Willisem. Hra je sice tvořena podle filmu, ale musí být podstatně rozsáhlejší. Vždyť ve filmu jsou teroristé zlikvidováni během dvou hodin akce, ale na akční hru by tento čas byl žalostně málo ...

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Hra byla původně vyvíjena jako mód do Half-Life, ale nakonec z toho vzniká samostatná hra na enginu LithTech. Autoři zcela obětovali multiplayer tomu, aby maximálně navodili atmosféru hry v singleplayeru. Hra se momentálně nachází ve fázi beta, gold verze by měla být podle předpokladů hotova do 6 týdnů. Někdy v únoru se tedy můžema na hru těšit, ovšem demo by mělo vyjít už co nevidět.
zdroj: HomeLan zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.