zavřít

Policejní simulátor SWAT: Urban Justice v akci

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Možná znáte, anebo jste si jako malí přímo hrávali hru "na policajty a lupiče"....

zdroj: Archiv

Dnes se už možná cítíte staří na takové vybití, a tak hledáte zábavu jinde. Nikde ale není řečeno, že byste si výše zmíněnou hru nemohli zopakovat znovu, avšak v poněkud vymakanější počítačové podobě. Řeč je o SWAT: Urban Justice, která má sice s dětskou hrou "na policajty" společného jen velmi málo nebo spíše téměř nic, ale nějak jste do situace navedeni být museli ;) Hlavně tedy proto, že pro Vás máme několik nových obrázků vystavených v naší galerii.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

SWAT: Urban Justice je dalším pokračováním z řady policejních simulátorů od společnosti Sierra. SWAT je označení jedné elitní pořádkové jednotky, která je povolána aby vyřešila potíže plynoucí z krvavé války dvou gangů v ulicích Los Angeles. Hra bude vybavena těmi lepšími vlastnostmi svého předchůdce a chybět nebudou ani některé novinky, především v oblasti multiplayera. Důraz je opět kladen na realističnost a autentičnost. Dokončení taktické 3D střílečky SWAT: Urban Justice je plánováno na konec roku 2002 (okolo Vánoc).
zdroj: fanpage

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.